Категорії розділу

Ліки
Муміє
Новини
Хвороби
Рентгенологія
Флюорографія
Рак стравоходу
Йога та здоров'я
Як кинути палити
Основи флюорографії
Дитяча рентгенологія
Протиотрути при отруєнні
Питання рентгенодіагностики
Застосування рентгенівських променів в діагностиці та лікуванні очних хвороб
Рентгенодіагностика захворювань і ушкоджень придаткових порожнин носа
Рентгенодіагностика звапніння і гетерогенних окостенений
Рентгенодіагностика родових ушкоджень хребта
Рентгенодіагностика захворювань серця і судин
Вагітність
діагностика та лікування хвороб серця, судин та нирок
Кістки
фіброзні дистрофії та дисплазії
Рентгенологічне дослідження в хірургії жовчних шляхів
Рентгенологічне дослідження серцево-судинної системи
Рентгенологія гемофілічної артропатії
Пневмогастрография
Пневмоперитонеум
Адаптація організму учнів до навчальної та фізичного навантажень
Судова медицина
Рентгенологічне дослідження новонароджених
Спеціальні методи дослідження жовчних шляхів
Рослини на вашому столі
Діатез
Ще

Вхід на сайт

Статистика


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Головна » Статті » Ще

Захист імунної системи
Імунна система – щит людини. Саме тому її стан безпосередньо залежить від нашого самопочуття. Імунна система потребує зміцнення, а от її недостатня активність призводить до підвищення розвитку вірусних інфекцій, наприклад грипу, застуди або звичайного герпесу, також збої в імунній системі призводять до швидкої втомлюваності людини і розвитку хронічної втоми. Пам'ятаєте історію хлопчика з міхура? Кінець виявився сумним, організм юнака не впорався з бактеріями. Ваша імунна система має потребу в постійній турботі й опіці.

Згідно з останніми дослідженнями, надлишок розвитку імунної системи цілком можуть бути скориговані правильним збалансованим харчуванням. Імунна система реагує на все, що здатне нанести шкоду здоров'ю людини: віруси, бактерії, паразити, ракові клітини. Ще в період внутрішньоутробного розвитку імунна система малюка вчитися розрізняти тканини тіла, нормальну навколишнє середовище і відмінності власних тканин від загрозливих зовнішніх агентів.

Здоров'я імунної системи залежить від правильного харчування. Частина продуктів містить певні харчові речовини, що сприяють стимуляції імунітету. Їх цілком можна використовувати для підвищення стійкості до інфекцій та боротьби проти онкологічних захворювань. Правда, в деяких випадках вживання певних продуктів здатне викликати харчову чутливість. Вона може проявлятися у двох категоріях: харчова алергія або непереносимість окремих продуктів.

Харчова алергія – явище досить рідкісне. Вона полягає в розвитку певних реакцій організму на уживану їжу. У рідкісних випадках спостерігаються незначні симптоми, до яких відносяться висип. До виникнення висипки, як правило, призводить вживання в їжу ягід. У важких випадках харчова алергія може призвести до анафілактичного шоку, і навіть загрожувати життю людини. Необхідно з'ясувати, на який продукт реагує ваш організм, і усунути його з раціону.

Непереносимість харчування – явище, що зустрічається набагато частіше. Після вживання певних продуктів в організмі через кілька годин або днів починають відбувається системні процеси. До речі, непереносимість продуктів дуже часто залишається нерозпізнаною, і людина може мучитися на протязі довгого часу від вживання певних продуктів.

Важливу роль у зміцненні імунітету відіграють такі речовини:

Вітамін С. Він збільшує вироблення антитіл і швидкість дозрівання імунних клітин. Вітамін С має імуностимулюючий ефект, він міститься в бананах, цитрусових, ківі і зелених овочах.

Цинк. Це речовина життєво необхідно в утворенні та функціонуванні імунних клітин. Низький рівень цинку призводить до ослаблення імунної системи людини. Висока концентрація цинку міститься в морепродуктах, зокрема, в рибі. Також його можна знайти в зернових продуктах, наприклад, хліб з непросіяного борошна.

Бета-каротин. Шляхом нехитрих перевтілень, ця речовина перетворюється у вітамін А, який допомагає захистити клітини імунної системи від руйнівної дії вільних радикалів і надають імуностимулюючий вплив на організм. Бета-каротин можна знайти в зелених і жовтих овочах і фруктах.

Проглядається певна залежність між кількістю їжі, яку потрібно переварити організму і ефективність імунної системи. Чим більше ми їмо, тим згубніша ми впливаємо на нашу імунну систему. Виключіть з їжі велика кількість жирної, важкої молочної їжі.

І пам'ятайте, чим більше цукру в крові, тим менше ефективність імунної системи. Це може бути досягнуто всіма видами очищеного цукру. Обмежте вживання цукру, солодощів і прохолодних напоїв.

Категорія: Ще | Додав: 03.12.2016
Переглядів: 374 | Рейтинг: 0.0/0