Категорії розділу

Ліки
Муміє
Новини
Хвороби
Рентгенологія
Флюорографія
Рак стравоходу
Йога та здоров'я
Як кинути палити
Основи флюорографії
Дитяча рентгенологія
Протиотрути при отруєнні
Питання рентгенодіагностики
Застосування рентгенівських променів в діагностиці та лікуванні очних хвороб
Рентгенодіагностика захворювань і ушкоджень придаткових порожнин носа
Рентгенодіагностика звапніння і гетерогенних окостенений
Рентгенодіагностика родових ушкоджень хребта
Рентгенодіагностика захворювань серця і судин
Вагітність
діагностика та лікування хвороб серця, судин та нирок
Кістки
фіброзні дистрофії та дисплазії
Рентгенологічне дослідження в хірургії жовчних шляхів
Рентгенологічне дослідження серцево-судинної системи
Рентгенологія гемофілічної артропатії
Пневмогастрография
Пневмоперитонеум
Адаптація організму учнів до навчальної та фізичного навантажень
Судова медицина
Рентгенологічне дослідження новонароджених
Спеціальні методи дослідження жовчних шляхів
Рослини на вашому столі
Діатез
Ще

Вхід на сайт

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Ще

Види пневмонії
Лікарі розрізняють кілька видів запалення легенів . Крупозна пневмонія, найчастіше буває у людини при переохолодженні або виснаження фізичних сил. Воно починається з підвищення температура тіла, може бути до сорока, хворий відчуває млявість, головні болі. Нежиті при цьому звичайно немає, як і болю в горлі. У хворого спостерігається задишка та біль у грудній клітці під час втягування повітря. На третю чи четверту добу відходить слиз рудого кольору та з'являється кашель. Хвороба протікає приблизно два тижні.Крупозна пневмонія дуже складна, і у випадки неправильного лікування може наступити смерть або розвиток важких ускладнень. Якщо у вас спостерігаються подібні симптоми, то вам потрібно терміново звернутися до лікаря. Чим швидше почати лікування, тим краще прогноз.

Вогнищева пневмонія, нерідко є наслідком гострого або хронічного бронхіту або інших ураженнях органів дихання. Вона не така страшна, як крупозна пневмонія. По-перше температура збільшується набагато повільніше. Пацієнт часто переносить на ногах це захворювання. Кашель нестабільний, слиз гнійного виду і її зовсім небагато. Дуже рідко спостерігають біль у грудній клітці. Задишка також практично не. Але не варто розслаблятися, інколи осередкова пневмонія також призводить до летального результату через виниклі ускладнення.Це відбувається від того, що пацієнт не отримує грамотного лікування, і при цьому захворювання може спровокувати абсцес або емпіему легені. При такому виді захворювання проводиться простукування і прослуховування легенів пацієнта та обов'язково потрібно зробити рентген. Так - як на знімку видно досить чітко позначена область менш еластичної тканини легенів.

Атипова пневмонія буває різною залежно від того, який мікроорганізм викликає захворювання. Хламідійна і мікоплазменна форми атипової пневмонії частіше бувають у дітей. Їх симптомами є нежить, печіння в горлі, іноді розпухають лімфовузли, може бути ломота в тілі, менінгіт, головні болі. Атипова пневмонія, викликана легіонелами, починається з підвищення температури, кашлю, болями в грудній клітці. При цій формі не буває болю в горлі або нежиті. Іноді захворювання викликає діарею, порушує роботу нирок і серця, з'являються болі в суглобах.Протягом подібних форм запалення легенів дуже складне, статистика повідомляє, що смертельні випадки складають від двох до шістнадцяти відсотків, серед хворих легионеллезной формою захворювання жертв до тридцяти відсотків.

Пам'ятайте, що призначення лікарських засобів повинно проводитися тільки професійним фахівцем, на підставі результатів діагностики і, звичайно ж, історії хвороби.

Категорія: Ще | Додав: 09.07.2016
Переглядів: 451 | Рейтинг: 0.0/0