Категорії розділу

Ліки
Муміє
Новини
Хвороби
Рентгенологія
Флюорографія
Рак стравоходу
Йога та здоров'я
Як кинути палити
Основи флюорографії
Дитяча рентгенологія
Протиотрути при отруєнні
Питання рентгенодіагностики
Застосування рентгенівських променів в діагностиці та лікуванні очних хвороб
Рентгенодіагностика захворювань і ушкоджень придаткових порожнин носа
Рентгенодіагностика звапніння і гетерогенних окостенений
Рентгенодіагностика родових ушкоджень хребта
Рентгенодіагностика захворювань серця і судин
Вагітність
діагностика та лікування хвороб серця, судин та нирок
Кістки
фіброзні дистрофії та дисплазії
Рентгенологічне дослідження в хірургії жовчних шляхів
Рентгенологічне дослідження серцево-судинної системи
Рентгенологія гемофілічної артропатії
Пневмогастрография
Пневмоперитонеум
Адаптація організму учнів до навчальної та фізичного навантажень
Судова медицина
Рентгенологічне дослідження новонароджених
Спеціальні методи дослідження жовчних шляхів
Рослини на вашому столі
Діатез
Ще

Вхід на сайт

Статистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Головна » Статті » Ще

Міома матки, лікування народними засобами
Цього недугу найчастіше бувають схильні жінки від тридцяти років з порушеним менструальним циклом, кровотечами, (так як фіброміома здатна протягом тривалого часу кровоточити). Крім того, вона в більшості випадків, давлячи на що знаходяться поблизу міома органи, викликає тим самим ниючі болі, спазми. Іноді трапляються безсимптомні фіброміоми, якщо не відзначається їх зростання, жінки не потребують особливого лікування, але на обліку зобов'язані складатися.

 Чому розвивається фібро міома матки? Як часто зустрічається ця патологія?

Захворювання зустрічається часто: 15-17% жінок старше 30 років страждають фіброміомою матки. До переродження можуть провокуючи м'яз матки викликати порушення перебігу вагітності (завмерлі вагітності, мимовільні викидні, штучні аборти), а також відсутність пологів. Також існує генетична схильність до розвитку пухлини.

 На скільки вона швидко росте?

Буває вузол збільшується протягом кількох років, потім припиняє ріст. Так як міома - є гормонозависимой, то нерідко в менопаузі відбувається зворотний розвиток сайту, на тлі зниження функції яєчників, аж до його повного зникнення.
У інших жінок, навпаки, міома росте дуже швидко. У таких випадках потрібна операція, так як є побоювання ускладнень міома і термінової диспансеризації.
Міома може почати збільшуватися і на тлі вагітності.

 Як міома турбує жінку?

За характером росту міома можна визначити її симптоми. Якщо міома розташовується в тілі матки, то перший час це жінку зовсім не турбує. Скарг не буває доти, поки пухлина не почне здавлювати сечовий міхур, і цим провокуючи і котра вчить сечовипускання. Також може бути що міома тисне на пряму кишку, що призводить до запорів. Від теоретичної частини перейдемо до практичної, адже народна медицина зберігає чимало рецептів, як за допомогою лікарських рослин боротися з недугою.

1. Візьміть три столові ложки кукурудзяних рилець, залийте сировину однією склянкою теплої води, нагрівайте на водяній бані при частому помішуванні 15 хвилин, настоюйте 45 хвилин, процідіть, відіжміть, долийте кип'яченої водою до початкового об'єму. Зберігайте не більше двох діб, приймайте по 1 -3 ст. л. через кожні 4 години перед їжею.

2. 4 ст. л. шишок білої вільхи залити 200 мл води, кип'ятити 3 хвилини, настоювати 2 години, процідити. Приймати 1-3 ст. л. 3 рази на добу.

3. 2,5 ст. л. трави деревію звичайного заливаємо холодною водою в об'ємі 300 мл, кип'ятимо сировину на водяній бані 20 хвилин, наполягаємо при кімнатній температурі 50 хвилин, після віджимання доводимо відвар до початкового об'єму, зберігаємо 1,5 доби в прохолодному місці. П'ємо по 0,5 склянки 2 рази на день за 30 хвилин до їжі.

4. Взяти по 10 г кори дуба звичайного, білої верби, гілок омели білої, квіток лікарського нігтика, трави звіробою продірявленого. Сировина залити 0,5 л, кип'ятити 5 хвилин, зняти з вогню, додати 1 ст. ложку натертого лука з лушпинням, перемішати, насипати в банку, закрити і настоювати 2 години. Після закінчення часу процідити. Робіть спринцювання на ніч, після чого вводьте тампон з подрібненою цибулею, загорнутим в марлю, змазаним зверху рідким медом. Можна цибуля перед застосуванням кілька хвилин потримати в гарячій воді.

5. Для цього відвару вам буде потрібно: 10 г листя кропиви дводомної, деревію звичайного, 20 г трави звіробою продірявленого, квітів календули лікарської, кори крушини ольховідной, трав ромашки лікарської, пустирника пятілопастного, 50 г листків лісовий або звичайною суниці. 2 столові ложки цієї сировини залити літром окропу і настоювати обов'язково в термосі 12 годин, потім процідити. Вживати слід по 0,5 склянки двічі на добу, роблячи кожні два місяці 10-денні перерви.

6. Протягом декількох місяців заварюйте гілочки, листя і плоди калини червоної, пийте як тонізуючий напій, можна додавати одну - дві ложечки цукру. Перерва - місяць.

Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, оскільки міома може не стандартно розвиватися і в таких випадках необхідна термінова операція міома!

Категорія: Ще | Додав: 09.07.2016
Переглядів: 415 | Рейтинг: 0.0/0