Категорії розділу

Ліки
Муміє
Новини
Хвороби
Рентгенологія
Флюорографія
Рак стравоходу
Йога та здоров'я
Як кинути палити
Основи флюорографії
Дитяча рентгенологія
Протиотрути при отруєнні
Питання рентгенодіагностики
Застосування рентгенівських променів в діагностиці та лікуванні очних хвороб
Рентгенодіагностика захворювань і ушкоджень придаткових порожнин носа
Рентгенодіагностика звапніння і гетерогенних окостенений
Рентгенодіагностика родових ушкоджень хребта
Рентгенодіагностика захворювань серця і судин
Вагітність
діагностика та лікування хвороб серця, судин та нирок
Кістки
фіброзні дистрофії та дисплазії
Рентгенологічне дослідження в хірургії жовчних шляхів
Рентгенологічне дослідження серцево-судинної системи
Рентгенологія гемофілічної артропатії
Пневмогастрография
Пневмоперитонеум
Адаптація організму учнів до навчальної та фізичного навантажень
Судова медицина
Рентгенологічне дослідження новонароджених
Спеціальні методи дослідження жовчних шляхів
Рослини на вашому столі
Діатез
Ще

Вхід на сайт

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Ліки

ВЕЗИКАР® (VESICARE®)

Форма випуску, склад і упаковка ВЕЗИКАР®

Таблетки, вкриті оболонкою світло-жовтого кольору, круглі, двоопуклі, з маркіровкою "150" і логотипом компанії на одній стороні.

  1 таб.
солифенацина сукцинат 5 мг

Допоміжні речовини ВЕЗИКАР® : лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, гіпромелоза 3 мПа х с, магнію стеарат, вода очищена.

Склад плівкового покриття Opadry жовтий 03F12967 (гіпромелоза 6 мПа х с, тальк, макрогол 8000, титану діоксид, заліза оксид жовтий).

10 шт. - блістери (1) - пачки картонні.
10 шт. - блістери (3) - пачки картонні.

Застосування ВЕЗИКАР®

— лікування ургентного (імперативного) нетримання сечі, прискореного сечовипускання та ургентних (імперативних) позивів до сечовипускання, характерних для синдрому гіперактивного сечового міхура.

Фармакологічна дія ВЕЗИКАР®

Препарат, що знижує тонус гладкої мускулатури сечовивідних шляхів. Фармакологічні дослідження проводили in vitro та in vivo показали, що солифенацин є специфічним конкурентним інгібітором м-холінорецепторів, переважно М3 підтипи. Також було встановлено, що солифенацин має низьку спорідненість або відсутність спорідненості до різних іншим рецепторів і іонним каналам.

Ефективність препарату Везикар при застосуванні в дозах 5 мг та 10 мг, вивчена в декількох подвійних сліпих рандомізованих контрольованих клінічних дослідженнях у чоловіків та жінок з синдромом гіперактивного сечового міхура, спостерігалася протягом першого тижня лікування і стабілізувалася протягом наступних 12 тижнів лікування. Максимальний ефект Везикара може бути виявлений через 4 тижні. Ефективність зберігається протягом тривалого застосування (не менше 12 міс).

Режим дозування ВЕЗИКАР®

Препарат призначають внутрішньо по 5 мг 1 раз/добу, незалежно від прийому їжі. При необхідності доза може бути збільшена до 10 мг 1 раз/добу. Таблетки слід запивати достатньою кількістю рідини.

Передозування ВЕЗИКАР®

Симптоми: при застосуванні препарату у добровольців у дозі 100 мг одноразово найчастіше відзначалися такі побічні ефекти: головний біль (легка), сухість у роті (помірна), запаморочення (помірне), сонливість (легка) і неясність зору (помірна). Про випадки гострого передозування не повідомлялося.

Лікування: у разі передозування слід призначити активоване вугілля, зробити промивання шлунка, але не слід викликати блювання. При необхідності проводять симптоматичну терапію:

—при тяжких антихолінергічних ефектах центральної дії (галюцинації, виражена збудливість) призначають фізостигмін або карбахол;

—при судомах або вираженою збудливості - бензодіазепіни;

—при дихальній недостатності - ШВЛ;

—при тахікардії - бета-адреноблокатори;

—при гострій затримці сечі - катетеризація сечового міхура;

—при мидриазе - закапують в очі пілокарпін та/або хворого поміщають в темне приміщення.

Як і у випадку передозування інших антихолінергічних препаратів, особливу увагу слід приділяти пацієнтам з встановленим ризиком подовження інтервалу QT (т. е. при гіпокаліємії, брадикардії та при одночасному прийомі препаратів, що спричиняють подовження інтервалу QT) і пацієнтам із захворюваннями серцево-судинної системи (ішемія міокарда, аритмії, застійна серцева недостатність).

Побічні ефекти препарату ВЕЗИКАР®

Везикар може викликати побічні ефекти, пов'язані з антихолінергічною дією солифенацина, частіше слабкої або помірної вираженості. Частота цих небажаних ефектів залежить від дози. Найбільш часто відзначається побічний ефект Везикара - сухість у роті (відзначалася у 11% пацієнтів, які отримували препарат у добовій дозі 5 мг, у 22% пацієнтів, які отримували препарат у добовій дозі 10 мг, і у 4% пацієнтів, які отримували плацебо). Вираженість цього побічного ефекту зазвичай була слабкою і лише в рідкісних випадках призводила до переривання лікування.В цілому прихильність до лікування (комплаэнтность) була дуже висока.

Нижче наведені інші побічні ефекти, зареєстровані у клінічних дослідженнях по застосуванню Везикара.Використовувалися такі критерії оцінки частоти зустрічальності побічних явищ: часто - >1%, <10%; іноді - >0.1%, <1%; рідко - >0.01%, <0.1%.

З боку травної системи: часто - запор, нудота, диспепсія, біль у животі; іноді - гастроезофагеальна рефлюксна хвороба, сухість глотки; рідко - кишкова непрохідність, копростаз.

З боку сечовидільної системи: іноді - інфекції сечовивідних шляхів, утруднення сечовипускання; рідко - гостра затримка сечі.

З боку ЦНС: іноді - сонливість, дисгевзія (порушення смаку).

З боку органу зору: часто - нечіткість зорового сприйняття (порушення акомодації); іноді - сухість очей.

З боку дихальної системи: іноді - сухість порожнини носа.

Дерматологічні реакції: іноді - сухість шкіри.

Інші: іноді - втома, набряки нижніх кінцівок.

Алергічні реакції під час клінічних випробувань не відзначалися. Однак можливість їх розвитку не слід виключати.

Протипоказання препарату ВЕЗИКАР®

— гостра та хронічна затримка сечі;

— тяжкі шлунково-кишкові захворювання (включаючи токсичний мегаколон);

— myasthenia gravis;

— закритокутова глаукома;

— тяжка печінкова недостатність;

— ниркова недостатність тяжкого ступеня або помірна печінкова недостатність при одночасному лікуванні інгібіторами CYP3A4 (наприклад, кетоконазолом);

— проведення гемодіалізу;

— підвищена чутливість до компонентів препарату.



Категорія: Ліки | Додав: 14.11.2016
Переглядів: 272 | Рейтинг: 0.0/0