Категорії розділу

Ліки
Муміє
Новини
Хвороби
Рентгенологія
Флюорографія
Рак стравоходу
Йога та здоров'я
Як кинути палити
Основи флюорографії
Дитяча рентгенологія
Протиотрути при отруєнні
Питання рентгенодіагностики
Застосування рентгенівських променів в діагностиці та лікуванні очних хвороб
Рентгенодіагностика захворювань і ушкоджень придаткових порожнин носа
Рентгенодіагностика звапніння і гетерогенних окостенений
Рентгенодіагностика родових ушкоджень хребта
Рентгенодіагностика захворювань серця і судин
Вагітність
діагностика та лікування хвороб серця, судин та нирок
Кістки
фіброзні дистрофії та дисплазії
Рентгенологічне дослідження в хірургії жовчних шляхів
Рентгенологічне дослідження серцево-судинної системи
Рентгенологія гемофілічної артропатії
Пневмогастрография
Пневмоперитонеум
Адаптація організму учнів до навчальної та фізичного навантажень
Судова медицина
Рентгенологічне дослідження новонароджених
Спеціальні методи дослідження жовчних шляхів
Рослини на вашому столі
Діатез
Ще

Вхід на сайт

Статистика


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0

Головна » Статті » Ліки

ЛЕВЕМИР® ФлексПен® (LEVEMIR® FlexPen®)

Форма випуску, склад і упаковка ЛЕВЕМИР® ФлексПен®

Розчин для п/к введення прозорий, безбарвний.

  1 мл 1 шприц-ручка
інсулін детемир 100 ОД* 300 ОД*

Допоміжні речовини ЛЕВЕМИР® ФлексПен® : манітол, фенол, метакрезол, цинку ацетат, натрію хлорид, динатрію фосфату дигідрат, натрію гідроксид, кислота хлористоводнева, вода д/в.

1 ОД містить 142 мкг бессолевого інсуліну детемир, що відповідає 1 од. людського інсуліну (МО).

3 мл - шприц-ручки мультидозовые з дозатором (5) - пачки картонні.

Застосування ЛЕВЕМИР® ФлексПен®

— цукровий діабет.

Фармакологічна дія ЛЕВЕМИР® ФлексПен®

Гіпоглікемічний препарат. Є розчинним базальних аналогом людського інсуліну з плоским і прогнозованим профілем активності, володіє пролонгованою дією. Проводиться методом біотехнології рекомбінантної ДНК з використанням штаму Saccharomyces cerevisiae.

Профіль дії препарату Левемир ФлексПен значно менше варіабельний порівняно з изофан-інсуліном та інсуліном гларгин.

Пролонгована дія препарату Левемир ФлексПен обумовлено вираженою самоассоциацией молекул інсуліну детемир в місці ін'єкції та зв'язуванням молекул препарату з альбуміном допомогою з'єднання з бічним ланцюгом. Інсулін детемир порівняно з изофан-інсуліном до периферичних тканинах-мішенях надходить повільніше. Ці комбіновані механізми уповільненої розподілу забезпечують більш відтворений профіль абсорбції і дії препарату Левемир ФлексПен порівняно з изофан-інсуліном.

Взаємодіє зі специфічним рецептором зовнішньої цитоплазматичної мембрани клітин і утворює інсулін-рецепторний комплекс стимулює внутрішньоклітинні процеси, в т.ч. синтез низки ключових ферментів (гексокиназа, пируваткиназа, гликогенсинтетаза).

Зниження вмісту глюкози в крові обумовлено підвищенням її внутрішньоклітинного транспорту, посиленням засвоєння тканинами, стимуляцією липогенеза, гликогеногенеза, зниженням швидкості продукції глюкози печінкою.

Для доз 0.2-0.4 ОД/кг 50% максимальний ефект препарату настає в інтервалі від 3-4 год до 14 год після введення. Тривалість дії становить до 24 год залежно від дози, що забезпечує можливість одноразового і дворазового щоденного введення.

Після п/к введення спостерігався фармакодинамічний відповідь, пропорційна введеній дозі (максимальний ефект, тривалість дії, загальний ефект).

У довготривалих дослідженнях (>6 міс) показник рівня глюкози в плазмі крові натще у пацієнтів з цукровим діабетом 1 типу був кращим порівняно з изофан-інсуліном, що призначається в базис/болюсної терапії. Глікемічний контроль (глікований гемоглобін - HbA1C) на тлі терапії препаратом Левемир ФлексПен був порівнянний з таким при лікуванні изофан-інсуліном, з більш низьким ризиком розвитку нічної гіпоглікемії і відсутністю збільшення маси тіла на тлі застосування препарату Левемир ФлексПен.

Профіль нічного контролю глюкози є більш плоским і рівним у препарату Левемир ФлексПен порівняно з изофан-інсуліном, що відбивається в більш низький ризик розвитку нічної гіпоглікемії.

Режим дозування ЛЕВЕМИР® ФлексПен®

Доза препарату визначається індивідуально. Препарат Левемир ФлексПен слід призначати 1 або 2 рази/добу виходячи з потреби пацієнта. Пацієнти, яким потрібне застосування препарату 2 рази на добу для оптимального контролю за рівнем глюкози крові, можуть вводити вечірню дозу або під час вечері, або перед сном, або через 12 год після ранкової дози.

Левемир ФлексПен вводиться п/к в область стегна, передньої черевної стінки або плеча. Необхідно змінювати місця ін'єкцій в межах анатомічної області, щоб запобігти розвитку липодистрофий. Інсулін буде діяти швидше, якщо він введений в область передньої черевної стінки.

При необхідності препарат може застосовуватися в/в під суворим контролем лікаря.

У пацієнтів літнього віку, а також при порушеннях функції печінки та нирок слід ретельно контролювати рівень глюкози крові та проводити корекцію дози препарату.

Корекція дози також може знадобитися при посиленні фізичної активності пацієнта, зміну його звичайної дієти або при супутньому захворюванні.

При перекладі з інсулінів середньої тривалості дії і пролонгованих інсулінів на інсулін Левемир ФлексПен може знадобитися корекція дози та часу введення. Рекомендується ретельне спостереження за рівнями глюкози крові під час перекладу і в перші тижні призначення нового препарату. Може знадобитися корекція супутньої гіпоглікемічної терапії (доза та час введення короткодействующих препаратів доза інсуліну або пероральних гіпоглікемічних препаратів).

Інструкції для пацієнтів з використання інсулінової ручки ФлексПен® з дозатором

Шприц-ручка ФлексПен призначений для використання з ін'єкційними системами для введення інсуліну компанії " Ново Нордіск і голками НовоФайн.

Введена доза інсуліну в межах від 1 до 60 од. може змінюватися з кроком в 1 од. Голки НовоФайн S довжиною 8 мм або більше короткої довжини розроблені для використання зі шприц-ручкою ФлексПен. Маркування S мають голки з коротким наконечником. Для дотримання заходів обережності завжди носите з собою запасне пристрій для введення інсуліну на випадки втрати або пошкодження ФлексПен.

Якщо одночасно використовуються препарат Левемир ФлексПен і інший інсулін в шприц-ручки ФлексПен, необхідно використовувати дві окремі ін'єкційні системи для введення інсуліну, по одній для кожного типу інсуліну.

Левемир ФлексПен призначений лише для індивідуального використання.

Перед використанням препарату Левемир ФлексПен слід перевірити упаковку, щоб переконатися, що вибрано правильний тип інсуліну.

Пацієнт повинен завжди перевіряти картридж, включаючи гумовий поршень (подальші вказівки слід отримати в інструкції з використання системи для введення інсуліну); слід продезінфікувати гумову мембрану ватним тампоном, змоченим в медичному спирті.

Препарат Левемир ФлексПен не можна використовувати, якщо картридж або систему для введення інсуліну ронили, картридж пошкоджений або роздавлений, оскільки існує ризик витоку інсуліну; ширина видимої частини гумового поршня більше ширини білої кодової смужки; умови зберігання інсуліну не відповідали зазначеним, або препарат був заморожений, або інсулін перестав бути прозорим і безбарвним.

Щоб зробити ін'єкцію слід ввести голку під шкіру і натиснути на пускову кнопку до упору. Після ін'єкції голка має залишатися під шкірою принаймні 6 сек. Кнопку шприц-ручки необхідно тримати в натиснутому стані до повного витягнення голки з-під шкіри.

Після кожної ін'єкції слід знімати голку (т. к. якщо не зняти голку, то із-за коливань температури рідина може випливати з картриджа і концентрація інсуліну може бути змінена).

Не можна повторно заправляти картридж інсуліном.

Передозування ЛЕВЕМИР® ФлексПен®

Певної дози, необхідної для передозування інсуліну не встановлено, проте гіпоглікемія може розвиватися поступово, якщо була введена занадто висока доза для конкретного пацієнта.

Лікування: легку гіпоглікемію пацієнт може усунути сам, прийнявши всередину глюкозу, цукор або багаті вуглеводами продукти харчування. Тому хворим на цукровий діабет рекомендується постійно носити з собою цукор, солодощі, печиво або солодкий фруктовий сік.

У разі тяжкої гіпоглікемії, коли пацієнт знаходиться без свідомості, слід ввести від 0.5 до 1 мг глюкагону в/м або п/к (може вводити навчена людина), або в/в розчин декстрози (глюкози) (може вводити тільки медичний працівник). Також необхідно в/в вводити декстрозу у разі, якщо через 10-15 хв після введення глюкагону пацієнт не приходить до тями. Після відновлення свідомості пацієнту рекомендують прийняти їжу, багату вуглеводами, для профілактики рецидиву гіпоглікемії.



Категорія: Ліки | Додав: 01.12.2016
Переглядів: 311 | Рейтинг: 0.0/0