Категорії розділу

Ліки
Муміє
Новини
Хвороби
Рентгенологія
Флюорографія
Рак стравоходу
Йога та здоров'я
Як кинути палити
Основи флюорографії
Дитяча рентгенологія
Протиотрути при отруєнні
Питання рентгенодіагностики
Застосування рентгенівських променів в діагностиці та лікуванні очних хвороб
Рентгенодіагностика захворювань і ушкоджень придаткових порожнин носа
Рентгенодіагностика звапніння і гетерогенних окостенений
Рентгенодіагностика родових ушкоджень хребта
Рентгенодіагностика захворювань серця і судин
Вагітність
діагностика та лікування хвороб серця, судин та нирок
Кістки
фіброзні дистрофії та дисплазії
Рентгенологічне дослідження в хірургії жовчних шляхів
Рентгенологічне дослідження серцево-судинної системи
Рентгенологія гемофілічної артропатії
Пневмогастрография
Пневмоперитонеум
Адаптація організму учнів до навчальної та фізичного навантажень
Судова медицина
Рентгенологічне дослідження новонароджених
Спеціальні методи дослідження жовчних шляхів
Рослини на вашому столі
Діатез
Ще

Вхід на сайт

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Ліки

ГАРДАСИЛ® (GARDASIL)

Форма випуску, склад і упаковка ГАРДАСИЛ®

Суспензія для в/м введення непрозора, білого кольору.

  0.5 мл
L1 білки вірусу папіломи людини 120 мкг,
в т. ч. тип 6 20 мкг
тип 11 40 мкг
тип 16 40 мкг
тип 18 20 мкг

Допоміжні речовини ГАРДАСИЛ® : алюміній у вигляді ад'юванта алюмінію гидроксифосфат-сульфат аморфного (225 мкг), натрію хлорид (9.56 мг), L-гістидин (780 мкг), полісорбат 80 (50 мкг), натрію борат (35 мкг), вода д/в.

0.5 мл - флакони об'ємом 3 мл (1) - пачки картонні.
0.5 мл - флакони об'ємом 3 мл (10) - пачки картонні.
0.5 мл - одноразові шприци об'ємом 1.5 мл (1) з пристроєм для безпечного введення (або без нього), у комплекті з 1 або 2 стерильними голками (або без голок) - чарункові упаковки контурні (1) - пачки картонні.
0.5 мл - одноразові шприци об'ємом 1.5 мл (6) з пристроєм для безпечного введення (або без нього), в комплекті з 6 або 12 стерильними голками (або без голок) - чарункові упаковки контурні (1) - пачки картонні.

Застосування ГАРДАСИЛ®

Профілактика таких захворювань, що викликаються вірусом папіломи людини типів 6, 11, 16 і 18, у дітей і підлітків у віці від 9 до 17 років і у молодих жінок у віці від 18 до 26 років:

— рак шийки матки, вульви і піхви;

— генітальні кондиломи (condiloma acuminata);

Профілактика передракових диспластичних станів у дітей і підлітків у віці від 9 до 17 років і у молодих жінок у віці від 18 до 26 років:

— аденокарциноми шийки матки in situ (AIS);

— цервікальної внутрішньоепітеліальній неоплазії 2 і 3 ступеня (СIN 2/3);

— внутрішньоепітеліальній неоплазії вульви 2 і 3 ступеня (VIN 2/3);

— внутрішньоепітеліальній неоплазії піхви 2 і 3 ступеня (VaIN 2/3);

— цервікальної внутрішньоепітеліальній неоплазії 1 ступеня (CIN 1).

Фармакологічна дія ГАРДАСИЛ®

Квадривалентная вакцина проти вірусу паппиломы людини (ВПЛ). Представляє собою стерильну суспензію для в/м введення, приготовану з суміші високоочищених вирусоподобных часток (ВВЧ) рекомбінантного основного капсидного білка (L1) ВПЛ типів 6, 11, 16 і 18. Білки L1 продукуються шляхом роздільної ферментації в рекомбінантних Saccharomyces cerevisiae CANADE 3C-5 (Штам 1895) і утворюють ВВЧ шляхом самозбірки. ВВЧ для кожного типу очищаються і адсорбуються на алюминийсодержащем адъюванте (аморфний гидроксифосфатсульфат алюмінію).

Проведення повного курсу вакцинації призводить до утворення специфічних антитіл до чотирьох типів ВПЛ - 6, 11, 16 і 18 - у захисному титрі більш ніж у 99% вакцинованих на період не менше 36 місяців в усіх вікових групах.

Вакцина має практично 100% ефективністю в запобіганні індукованих 6, 11, 16 і 18 типами ВПЛ ракових захворювань статевих органів, передракових епітеліальних дисплазій та генітальних кондилом.

Режим дозування ГАРДАСИЛ®

Вакцина Гардасил вводять в/м в дельтовидний м'яз або переднелатеральную область стегна. Вакцина не призначена для в/в введення.

Для дітей і підлітків у віці від 9 до 17 років і молодих жінок у віці від 18 до 26 років разова доза вакцини становить 0.5 мл

Рекомендований курс вакцинації складається з 3 доз і проводиться за схемою (0-2-6 міс): перша доза – в призначений день; друга доза – через 2 міс після першої; третя доза – через 6 міс після першого.

Допускається прискорена схема вакцинації, при якій друга доза вводиться через 1 міс після першого щеплення, а третя – через 3 міс після другого щеплення.

При порушенні інтервалу між щепленнями курс вакцинації вважається завершеним, якщо 3 вакцинації проведені протягом 1 року.

Вакцина готова до застосування, додаткового розведення або ресуспендирования не потрібно. Перед вживанням флакон/шприц з вакциною струшують до одержання однорідної каламутній суспензії.Втрата гомогенності, поява включених частинок та зміну кольору суспензії свідчать про непридатність вакцини.

Наповнений вакциною шприц призначений тільки для одноразового використання і тільки в однієї людини.

Розтин флаконів і процедуру вакцинації проводять при суворому дотриманні правил асептики і антисептики. Місце введення до і після ін'єкції обробляють 70% спиртом.

Слід вводити всю рекомендовану дозу.

Правила введення вакцини

Флакони з разовою дозою вакцини: набрати 0.5 мл суспензії з флакона з разовою дозою вакцини стерильною голкою в одноразовий шприц, не містить консервантів, антисептиків і детергентів. Ввести всю дозу. Флакон із залишками вакцини викинути.

Шприци з разовою дозою вакцини: ввести вміст шприца повністю.

Одноразові стерильні, попередньо заповнені шприци з разовою дозою у комплекті із захисним пристроєм: для введення вакцини слід використовувати вкладену голку. При необхідності використання іншої голки слід переконатися, що голка надійно приєднується до шприца і що її довжина не перевищує 2.5 см, що є необхідною умовою для правильної роботи захисного пристрою.

Зняти ковпачок з кінця шприца. Натиснувши обидва перешкоджають обертанню виступу, закріпити шприц, і приєднати голку Люера поворотом за годинниковою стрілкою. Видалити захисний ковпачок з голки.

При проведенні ін'єкції, як зазначено вище, слід натискати на поршень, міцно утримуючи шприц під пальцевими виступами і ввести всю дозу. Захисний пристрій голки не спрацює, якщо не буде введена вся доза. Витягти голку. Відпустити поршень і дати шприца переміститися вгору до повного закриття всієї голки. Для документування вакцинації відокремити знімні етикетки, повільно потягнувши їх. Після закінчення процедури викинути шприц в контейнер для гострих предметів.

Передозування ГАРДАСИЛ®

Є повідомлення про випадки введення вакцини Гардасил в дозах, що перевищують рекомендовані. В цілому характер і вираженість небажаних явищ при передозуванні були порівнянні з такими при введенні рекомендованих разових доз цієї вакцини.

Побічні ефекти препарату ГАРДАСИЛ®

Після введення вакцини в окремих випадках можуть розвиватися місцеві і загальні реакції: за даними проведених клінічних досліджень такі небажані явища, що зустрічалися з частотою менше 1% і частіше, ніж у групі плацебо.

Місцеві реакції: ≥1% - почервоніння, припухлість, болючість і свербіж у місці введення. Тривалість реакцій не перевищує 5 діб і не вимагає призначення медикаментозної терапії.

Загальні реакції: ≥ 1% - головний біль, короткочасне підвищення температури тіла; в окремих випадках – гастроентерит, запалення органів малого тазу.

З огляду на теоретичну можливість розвитку алергічних реакцій негайного типу у особливо чутливих осіб, після введення вакцини необхідно забезпечити медичне спостереження протягом 30 хв.

Вакцинацію слід проводити в медичному закладі, оснащеному засобами протишокової терапії.

Протипоказання препарату ГАРДАСИЛ®

— підвищена чутливість до активних компонентів і наповнювачів вакцини;

— при виникненні симптомів підвищеної чутливості до Гардасилу введення наступної дози вакцини протипоказано.

Відносні протипоказання: порушення згортання крові внаслідок гемофілії, тромбоцитопенії або на тлі прийому антикоагулянтів. При необхідності застосування вакцини у даної категорії пацієнтів слід оцінити потенційні переваги вакцинації і пов'язаний з нею ризик. При вакцинації у таких випадках необхідно вжити заходів для зниження ризику утворення постін'єкційних гематоми.



Категорія: Ліки | Додав: 18.11.2016
Переглядів: 304 | Рейтинг: 0.0/0