Категорії розділу

Ліки
Муміє
Новини
Хвороби
Рентгенологія
Флюорографія
Рак стравоходу
Йога та здоров'я
Як кинути палити
Основи флюорографії
Дитяча рентгенологія
Протиотрути при отруєнні
Питання рентгенодіагностики
Застосування рентгенівських променів в діагностиці та лікуванні очних хвороб
Рентгенодіагностика захворювань і ушкоджень придаткових порожнин носа
Рентгенодіагностика звапніння і гетерогенних окостенений
Рентгенодіагностика родових ушкоджень хребта
Рентгенодіагностика захворювань серця і судин
Вагітність
діагностика та лікування хвороб серця, судин та нирок
Кістки
фіброзні дистрофії та дисплазії
Рентгенологічне дослідження в хірургії жовчних шляхів
Рентгенологічне дослідження серцево-судинної системи
Рентгенологія гемофілічної артропатії
Пневмогастрография
Пневмоперитонеум
Адаптація організму учнів до навчальної та фізичного навантажень
Судова медицина
Рентгенологічне дослідження новонароджених
Спеціальні методи дослідження жовчних шляхів
Рослини на вашому столі
Діатез
Ще

Вхід на сайт

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Ліки

БРОМОКРИПТИН-РІХТЕР

Дата реєстрації: 03.03.06/p

Реєстраційний номер: П №011972/01

Форма випуску, склад і упаковка БРОМОКРИПТИН-РІХТЕР

Таблетки білого або майже білого кольору, плоскі, у формі диска з фаскою, з рискою на одній стороні, з гравіруванням "2.5" - на іншій стороні.

  1 таб.
бромокриптину мезилат 2.87 мг,
що відповідає змісту бромокриптину 2.5 мг

Допоміжні речовини БРОМОКРИПТИН-РІХТЕР : кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, тальк, повідон, крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, лактози моногідрат.

30 шт. - флакони темного скла (1) - пачки картонні.

Застосування БРОМОКРИПТИН-РІХТЕР

— жіноче безпліддя, зумовлене або сполучається з гіперпролактинемією; жіноче безпліддя, не обумовлене гіперпролактинемією: синдром склерокістозних яєчників, ановуляторні цикли (як доповнення до терапії антиестрогенами, наприклад кломифеном);

— порушення менструального циклу, обумовлені або поєднуються з гіперпролактинемією, в т. ч. оліго - і аменорея з галактореєю і без неї, недостатність лютеїнової фази менструального циклу;

— мікро - і макроаденоми гіпофіза, що продукують пролактин - пролактиноми перед видаленням пухлини - зазвичай для зменшення її обсягу і для полегшення проведення операції; після хірургічного втручання - в разі збереження підвищеної концентрації пролактину в плазмі крові);

— стани, що вимагають попередження, зменшення або припинення лактації за медичними показаннями;

— лікування ідіопатичного і постенцефалітичного паркінсонізму;

— акромегалія - в якості самостійного методу терапії (у разі неможливості оперативного втручання) або в додаток до хірургічному або променевому лікуванню;

— деякі захворювання молочних залоз (масталгія при передменструальному синдромі, доброякісні вузлові або кістозні зміни).

Фармакологічна дія БРОМОКРИПТИН-РІХТЕР

Допаминомиметик. Стимулюючи центральні допамінові рецептори, сприяє зменшенню секреції пролактину і пригнічує підвищену секрецію гормону росту. В результаті стимуляції допаминергической передачі в нигростриальной системі (головним чином за рахунок стимуляції рецепторів) зменшує симптоми паркінсонізму. Пригнічує фізіологічну лактацію, ефективний при різних розладах, обумовлених гіперпролактинемією, сприяє нормалізації менструальної функції.

Режим дозування БРОМОКРИПТИН-РІХТЕР

Для лікування паркінсонізму Бромокриптин Ріхтер застосовують як у вигляді монотерапії, так і в складі комбінованої терапії. Середня початкова доза-1.25 мг/добу (1/2 таб.); приймати препарат слід ввечері.У разі необхідності дозу збільшують на 1.25 мг на тиждень. Кратність прийому - 2-3 рази (в залежності від величини добової дози). Середня терапевтична доза варіює від 10 до 40 мг/добу.

При порушеннях менструального циклу і жіночому безплідді призначають у добовій дозі 2.5-3.75 мг (по 1/2 таб. 2-3 рази/добу), при необхідності дозу збільшують у 2 рази. Лікування продовжують до нормалізації менструального циклу і/або настання овуляції. Для попередження рецидивів лікування проводять протягом декількох менструальних циклів.

При пролактиномах початкова добова доза становить 2.5-3.75 мг (по 1/2 таб. 2-3 рази/добу), потім дозу поступово підвищують до забезпечення відповідного зниження концентрації пролактину в плазмі.

При акромегалії лікування Бромокриптином Ріхтер починають з добової дози 2.5-3.75 мг (по 1/2 таб.2-3 рази/добу). Після цього, залежно від клінічного ефекту та вираженості побічних ефектів, дозу підвищують до 10-20 мг (4-8 таб.) в добу.

Для запобігання лактації після пологів та аборту призначають по 5 мг/добу (по 1 таб. 2 рази/добу) протягом 14 днів. Лікування починають, по можливості, якомога раніше, але не раніше ніж через 4 год після пологів або аборту. Якщо після відміни препарату з'являється невелике виділення молока, то курс лікування продовжують ще 1 тиждень.

Для усунення напруження молочних залоз у післяпологовому періоді, а також при початковому маститі препарат призначають одноразово в дозі 2.5 мг (1 таб.). При необхідності через 6-12 год повторно призначають препарат у тій же дозі натщесерце так, щоб не придушити виділення молока.

При маститі Бромокриптин Ріхтер призначають в комбінації з антибіотиками.

При доброякісних пухлинах молочних залоз препарат призначають по 2.5-3.75 мг/добу (по 1/2 таб. 2-3 рази/добу). При необхідності дозу збільшують вдвічі.

Препарат слід приймати під час їжі.

Передозування БРОМОКРИПТИН-РІХТЕР

Симптоми: головний біль, галюцинації, артеріальна гіпотензія.

Лікування: при гострому передозуванні Бромокриптину Ріхтер рекомендують парентеральне введення метоклопраміду.

Побічні ефекти препарату БРОМОКРИПТИН-РІХТЕР

З боку травної системи: нудота, блювання, сухість у роті, запор.

З боку серцево-судинної системи: ортостатична гіпотензія; в окремих випадках - синдром Рейно (особливо у схильних пацієнтів, при тривалому застосуванні).

З боку ЦНС: головний біль, запаморочення, підвищена стомлюваність, галюцинації, психози, дискінезія, зниження гостроти зору.

Інші: судоми в литкових м'язах.

Протипоказання препарату БРОМОКРИПТИН-РІХТЕР

— есенціальний і сімейний тремор;

— хорея Гентінгтона;

— тяжкі форми серцево-судинних захворювань;

— ендогенні психози;

— неконтрольована артеріальна гіпертензія;

— токсикоз вагітності;

— підвищена чутливість до алкалоїдів ріжків.



Категорія: Ліки | Додав: 13.11.2016
Переглядів: 300 | Рейтинг: 0.0/0