Категорії розділу

Ліки
Муміє
Новини
Хвороби
Рентгенологія
Флюорографія
Рак стравоходу
Йога та здоров'я
Як кинути палити
Основи флюорографії
Дитяча рентгенологія
Протиотрути при отруєнні
Питання рентгенодіагностики
Застосування рентгенівських променів в діагностиці та лікуванні очних хвороб
Рентгенодіагностика захворювань і ушкоджень придаткових порожнин носа
Рентгенодіагностика звапніння і гетерогенних окостенений
Рентгенодіагностика родових ушкоджень хребта
Рентгенодіагностика захворювань серця і судин
Вагітність
діагностика та лікування хвороб серця, судин та нирок
Кістки
фіброзні дистрофії та дисплазії
Рентгенологічне дослідження в хірургії жовчних шляхів
Рентгенологічне дослідження серцево-судинної системи
Рентгенологія гемофілічної артропатії
Пневмогастрография
Пневмоперитонеум
Адаптація організму учнів до навчальної та фізичного навантажень
Судова медицина
Рентгенологічне дослідження новонароджених
Спеціальні методи дослідження жовчних шляхів
Рослини на вашому столі
Діатез
Ще

Вхід на сайт

Статистика


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0

Головна » Статті » Хвороби

Синусит
У дітей з постійним ринітом можливий розвиток синуситу, для якого характерна лихоманка в поєднанні з головним болем і нездужанням. Гострий синусит являє собою запалення слизової оболонки, що покриває придаткові порожнини. У дітей раннього віку решітчаста (в глибині носа) і верхньощелепні пазухи запалюються найбільш часто. Фронтальні синуси рідко інфікуються до 6 років.До повторних епізодів синуситу можуть привертати алергічні чинники, анатомічні деформації, що погіршують очищення синуса, повторні провокуючі фактори, а також хронічні вроджені захворювання (муковісцидоз, синдром Картагенера).

Діагностика ринітів і синуситів ґрунтується на даних анамнезу, результатах огляду лікарем-оториноларингологом анатомічних структур носоглотки, стан слизової оболонки дихальних шляхів, характер секрету. Для виявлення причини синуситу проводиться бактеріологічне дослідження назального секрету.

Лікування. Для зменшення набряклості слизової оболонки не більше 5-7 днів застосовують судинозвужувальні краплі в ніс (галазолін, ксимелин, нафтизин) в поєднанні з муколитиками (риноф-луимуцил).

Показані препарати протимікробної дії (анауран, піносол). При стійкій місцевої і загальної симптоматиці буває ефективним очищення пазухи з введенням антибіотиків, гідрокортизону. При необхідності проводять лікування антибіотиками (як правило, ампіциліном, амоксициліном, цефуроксимом) або призначають препарат, що впливає на даний збудник.

Лікування хронічного синуситу травами проводять з використанням одного з наведених нижче рецептів:

• 2 ст. л. соняшникової олії, 1 куб. см прополісу. Прополіс покласти в морозилку на пару годин, потім дрібно покришити. Довести масло до кипіння, покласти туди подрібнений прополіс, кип'ятити 1-2 хвилини на повільному вогні. Остудити, процідити. Закапувати в ніс по 1 краплі 3 рази в день.

• Дрібно нарізати або розчавити в часникодавці 2 очищених зубчика часнику і третину середньої цибулини. Залити невеликою кількістю рослинного масла. Настоювати 2 тижні. Закапувати в кожну ніздрю по 1-2 краплі 4-5 разів на день. Курс — 2 тижні.

• Взяти по 1 ст. л. порошку трави чистотілу і багна, змішати, залити 50 мл обліпихової олії. Настоювати 2 тижні в темному місці, у закритій скляній посуді. Процідити. Закапувати по 1-2 краплі у кожен носовий хід 3 рази на день.

Категорія: Хвороби | Додав: 03.12.2016
Переглядів: 492 | Рейтинг: 0.0/0