Категорії розділу

Ліки
Муміє
Новини
Хвороби
Рентгенологія
Флюорографія
Рак стравоходу
Йога та здоров'я
Як кинути палити
Основи флюорографії
Дитяча рентгенологія
Протиотрути при отруєнні
Питання рентгенодіагностики
Застосування рентгенівських променів в діагностиці та лікуванні очних хвороб
Рентгенодіагностика захворювань і ушкоджень придаткових порожнин носа
Рентгенодіагностика звапніння і гетерогенних окостенений
Рентгенодіагностика родових ушкоджень хребта
Рентгенодіагностика захворювань серця і судин
Вагітність
діагностика та лікування хвороб серця, судин та нирок
Кістки
фіброзні дистрофії та дисплазії
Рентгенологічне дослідження в хірургії жовчних шляхів
Рентгенологічне дослідження серцево-судинної системи
Рентгенологія гемофілічної артропатії
Пневмогастрография
Пневмоперитонеум
Адаптація організму учнів до навчальної та фізичного навантажень
Судова медицина
Рентгенологічне дослідження новонароджених
Спеціальні методи дослідження жовчних шляхів
Рослини на вашому столі
Діатез
Ще

Вхід на сайт

Статистика


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Головна » Статті » Як кинути палити

Як перемогти себе і звичку
Яким чином приймаються рішення? Більшість людей не зможуть однозначно відповісти на це питання. Багато в чому це залежить від обстановки, наявності або відсутності позитивного прикладу і навіть настрою. Найчастіше люди керуються неусвідомленими мотивами, одномоментними бажаннями, але ніяк не мисленням і інтелектом, що часто призводить до скоєння помилок. А між тим, з точки зору медичних фахівців, правильна технологія прийняття важливих рішень являє собою не що інше, як грамотне співвідношення споживчих властивостей предмета свого вибору і потреб вибирає. Таким чином, при прийнятті рішення слід скласти список ваших бажань і потреб і проаналізувати, яким чином і якою мірою зможуть їх задовольнити властивості тютюну.

З чого почати 

Перш за все слід усвідомити, що основою стратегії для профілактики куріння є любов до себе. Саме про це слід думати, приймаючи рішення позбавитися від згубної пристрасті.

На практиці доведено не один раз, наскільки бувають малоефективними лекції про шкоду куріння з наведенням статистичних даних.

Роздратовані курці тільки відмахуються, кажучи, що захворіти і померти в один момент може будь-який, не обов'язково палить.Обумовлюється така реакція природним людським властивістю інстинктивно відсторонюватися від усього неприємного, і порушує спокій.

Звідси і відсутність у людини бажання до отримання інформації про шкоду куріння: він психологічно захищається від неї, переконуючи себе в тому, що на даний момент йому ніщо не загрожує. До того ж організм набагато більш охоче відгукується на пропозицію отримати задоволення, ніж послухати і подумати про чиїх-то, не своїх смерті і хвороби.

Тому робота повинна бути спрямована на те, щоб позбутися пасивності, байдужого до себе ставлення, підключити мислення, спробувати всіма силами спонукати себе на активну діяльність, не думаючи на перших порах про відмову від куріння. Наприклад, приступити до здійснення давно наміченого, але і багаторазово відкладеного трудомісткого, але дуже важливого і приємного для вас справи і намагатися весь вільний час присвячувати його втілення в життя.

Це допоможе активізувати досі безвідповідально дрімали внутрішні ресурси, енергетичні та інтелектуальні, знайти життєву мету і внутрішній особистісний стрижень.

Таким чином, методика відмови від куріння заснована насамперед на самоповазі й любові людини до самого собі.

Любов до себе повинна стати вашою вихідною позицією, але позицією розумною, не призводить до порушення сприйняття, мислення, свідомості, волі та емоцій.

Хибна позиція, коли людина каже собі: «Зараз я нервую, мені погано, мені хочеться курити, і якщо я выкурю одну, лише одну сигарету, мені стане легше, краще, веселіше, я зроблю собі приємно і добре». А в реальності ця людина добровільно, власноруч приймає чергову дозу отрути. Займає ж вірну позицію скаже собі: «В даний момент я відчуваю себе погано, так як мій залежний від тютюну організм вимагає чергову дозу отрути, але я люблю себе, я не хочу себе труїти і тому палити не буду. Я хочу бути красивою, щасливою і здоровою людиною».

Природно, кожен сам може робити свій життєвий вибір, але сенс правильно прийнятого рішення в тому, щоб воно принесло реальну користь, а не одномоментне задоволення.

-------------------------
• Згідно з науковими дослідженнями, понад 70% курців мають силу волі, достатньою, щоб самостійно, без допомоги медиків, позбавитися від своєї шкідливої звички.

Категорія: Як кинути палити | Додав: 04.07.2016
Переглядів: 464 | Рейтинг: 0.0/0